Imlan Creme Plus  kaitseb ja hooldab eriti kuiva, kahjustatud ja põletikulist nahka kasekoorest pärineva loodusliku toimeaine betuliiniga. Betuliinil on põletikuvastane, antibakteriaalne ja haavu parandav toime. Betuliin tõstab naha kaitsevõimet, taastab lipiidide ja niiskuse tasakaalu, regenereerib, vähendab sügelust. Mesilasvaha ja uurea 3%-ne lisand suurendab naha niiskusesisaldust ja elastsust.

Koostisained:
Simmondsia Chinensis Oil, Aqua, Betula Alba Bark Extract, Cera Alba, Urea (jojobaõli, puhastatud vesi, betuliin, mesilasevaha, uurea).

Kõik koostisosad 100% looduslikud.
Imlan ei sisalda võimalikke allergeene ega ärritajaid nagu
emulgaatorid, sünteetilised säilitus-, värv- ja lõhnaained,
loomsed ained, parafiin, lanoliin.

Imlan Creme Plus 50 ml hind: 14.90 €

Soovin toodet osta >>

 

Dermatoloogid soovitavad Imlani sarja tooteid eriti nahaallergia, neurodermiidi, psoriaasi ja diabeedi puhul ning loomulikult terve naha igapäevaseks hoolduseks. Rohkearvulised positiivsed vastukajad ja kliinilised uuringud viitavad uue toote efektiivsusele.

Jojobaõli saadakse looduslikult Põhja-Ameerikas Sonora kõrbes kasvava jojobapõõsa vaharikastest seemnetest.  Tegemist on juba toatemperatuuril vedela, õlisarnase vahaga, mis ei rääsu ja on peaaegu piiramata säilivusega. Jojobaõli on üks loomulikule naharasule sarnasemaid õlisid. Need omadused teevad jojobaõlist kosmeetikas ühe parima baasõli, mis kaitseb ja pehmendab nahka ning suurendab selle niiskusesisaldust. Jojobaõli imendub hästi, ei jäta nahale rasvast kihti ning sobib praktiliselt igale nahatüübile. See väärtuslik õli sisaldab rohkesti provitamiini A ja vitamiini E, mineraalaineid ja loomulikke toit- ja hooldusaineid. Jojobaõli kaitseb nahka ultraviolettkiirguse eest (kaitsefaktor 3-4).

Kosmeetilise mesilasvaha (Cera alba)  saadakse mesilaskärgede vaha puhastamisel ja pleegitamisel. Nahka hooldavate ja kaitsvate omaduste tõttu on mesilasvaha kasutatud salvides ja kosmeetikas aastatuhandeid.

Uureat e karbamiidi teatakse tavaliselt kui ainevahetusjääki, mida keha pidevalt uriiniga eritab. Niiskust siduvat uureat sisaldab ka nahk. Uurea pehmendab nahas olevat keratiini, suurendades nii naha elastsust.