Imlan Creme Pur  kaitseb ja hooldab kuiva, allergiale kalduvat nahka kasekoorest pärineva loodusliku toimeaine betuliiniga. Betuliinil on põletikuvastane, antibakteriaalne ja haavu parandav toime. Betuliin tõstab naha kaitsevõimet, taastab lipiidide ja niiskuse tasakaalu, regenereerib nahka, vähendab sügelust. Imlan Creme Pur koosneb baaskreemina üksnes betuliinist, jojobaõlist ja veest.

Koostisained:
Aqua, Simmondsia Chinensis Oil, Betula Alba Bark Extract (puhastatud vesi, jojobaõli, betuliin).

Kõik koostisosad 100% looduslikud.
Imlan ei sisalda võimalikke allergeene ega ärritajaid nagu
emulgaatorid, sünteetilised säilitus-, värv- ja lõhnaained,
loomsed ained, parafiin, lanoliin.

Imlan Creme Pur 50 ml hind: 12.90 €

Soovin toodet osta >>

 

Dermatoloogid soovitavad Imlani sarja tooteid eriti nahaallergia, neurodermiidi, psoriaasi ja diabeedi puhul ning loomulikult terve naha igapäevaseks hoolduseks. Rohkearvulised positiivsed vastukajad ja kliinilised uuringud viitavad uue toote efektiivsusele.

 Jojobaõli saadakse looduslikult Põhja-Ameerikas Sonora kõrbes kasvava jojobapõõsa vaharikastest seemnetest.  Tegemist on juba toatemperatuuril vedela, õlisarnase vahaga, mis ei rääsu ja on peaaegu piiramata säilivusega. Jojobaõli on üks loomulikule naharasule sarnasemaid õlisid. Need omadused teevad jojobaõlist kosmeetikas ühe parima baasõli, mis kaitseb ja pehmendab nahka ning suurendab selle niiskusesisaldust. Jojobaõli imendub hästi, ei jäta nahale rasvast kihti ning sobib praktiliselt igale nahatüübile. See väärtuslik õli sisaldab rohkesti provitamiini A ja vitamiini E, mineraalaineid ja loomulikke toit- ja hooldusaineid. Jojobaõli kaitseb nahka ultraviolettkiirguse eest (kaitsefaktor 3-4).