Imlan – rohkem “ilma” ei saa

Imlan on meditsiiniline nahahooldussari, mille teeb ainulaadseks toimeaine betuliin ja ülimalt lihtne koostis. Looduslik toimeaine betuliin, mida ekstraheeritakse valgest kasekoorest – tohust, segatakse kõrgväärtusliku jojobaõli ja veega kreemiks, mis ei vaja mingeid lisaaineid nagu emulgaatorid, värv-, lõhna- ja säilitusained, sest betuliinil endal on kõik vastavad omadused olemas. Betuliinipõhised hooldusvahendid sobivad seetõttu eriti hästi tundlikule, allergilisele nahale ja ka baashoolduseks neurodermiidi, psoriaasi või diabeedi puhul. Arvukad dermatoloogilised uuringud tõendavad Imlani positiivset mõju ja väga head talutavust.

Betuliinil põhineva nahahooldussarja Imlani väljatöötamisel lähtus saksa biokeemik dr rer nat Armin Scheffler ka rahvameditsiinis teadaolevast, et kasekoores sisalduvad ained hooldavad nahka ning ravivad haavu. Varasemal ajal kasutati kasetohu õhukesi kihte haavaplaastrina. Pikaajalise uurimistöö ja arvukate katsete tulemusel õnnestus Scheffleril arendada betuliini ja kõrgväärtuslike kosmeetiliste õlide baasil välja ainulaadne betuliin-emulsioon, nn betulsioon.  Uue  meditsiinilise nahahooldussarja innovatiivsus põhineb efektiivsel ja mitmekülgsel toimeainel betuliinil ja konkurentsitult lihtsal koostisel. Vähem on rohkem.

Dr Scheffler on arendanud ja patenteerinud samuti kasetohust betuliini ekstraheerimise tehnoloogia. Imlani  tootja Birken AG on ühtlasi suurim puhta betuliini tootja maailmas. Olgu lisatud, et kogu betuliini tooraine pärineb Eestist.

Imlani sarja tooted sobivad aastaringseks kasutamiseks. Lisaks raviomadustele kaitsevad nad tundlikku nahka külma, päikese-kiirguse ja temperatuurikõikumiste eest, toimivad päikesekaitse-kreemina ja leevendavad edukalt päikesepõletust. Saab kasutada hooldus- ja kaitsekreemina igas vanuses ja iga nahatüübi puhul.

Betuliinipõhised tooted sobivad ka õietolmuallergia puhul. Kase õietolmu allergiat põhjustavad õietolmu terakestes sisalduvad proteiinid, mida kasekoores ega betuliinis ei leidu. Arvukad testid kinnitavad, et kaseallergikutel ei esine Imlani kasutades mingeid allergilisi reaktsioone.